Hizmetlerimiz

CAS Satış ve Servis Hizmetlerimiz
  • 0 212 698 44 91 Pbx
Bizi Takip Edebilirsiniz veya İletişim Kurabilirsiniz.

Satış ve Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz Terazi & Baskül Markaları

BECKERS

Beckers Makineleri

Beckers Gıda Dilimleme ve Vakum Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Beckers Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Betsa

Betsa Fiyat Hesaplama Terazileri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Betsa Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

CAS

CAS Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

CAS Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Densi

Densi Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Densi Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Dibal

Dibal Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Dibal Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Dikomsan

Dikomsan Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Dikomsan Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Hugin

Hugin Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Hugin Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Jadever

Jadever Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Jadever Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Neck

Neck Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Neck Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Olivetti

Olivetti Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Olivetti Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Precisa

Precisa Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Precisa Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Tem

Tem Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Tem Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Tess

Tess Makineleri Satış ve Teknik Servisi eğitilmiş ve deneyimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça stoklarıyla,satış sonrası ihtiyaç duyacağınız her zamanda,size gereken duyarlılıkta servis ve bakım hizmeti sunar.

Tess Ürünlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Etes Elektronik terazi tartım  sistemleri markaları